آموزش آلت کوین ها

آموزش استخراج ارز دیجیتال الکترونیوم (Electroneum)

ارز دیجیتال الکترونیوم توسط یک استارت‌آپ در کشور انگلیس توسط عرضه‌ اولیه سکه به جامعه‌ ارزهای دیجیتال معرفی شد. هدف این ارز دیجیتال جذب کاربران تلفن‌های هوشمند به خود بود که با توجه به روند پیشرفت آن و جذب کاربران توانست تعداد زیادی کاربر را به خود جذب کند. در ادامه به معرفی کامل این ارز و استخراج ارزدیجیتال الکترونیوم خواهیم پرداخت.

آشنایی با الکترونیوم

ارز دیجیتال الکترونیوم در سال ۲۰۱۷ به‌وسیله‌ عرضه‌ اولیه‌ سکه، به هدف استفاده در بازی‌های تلفن همراه یا شرط‌بندی‌های آنلاین ایجاد شد.

ارز دیجیتال «الکترونیوم» (Electroneum) در تاریخ ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۷ توسط شرکتی انگلیسی از روش عرضه اولیه سکه یا ICO ارائه شد. نماد اختصاری الکتروینوم، ETN است و هدف از ایجاد این ارز دیجیتال استفاده‌ الکترونیوم در بازار بازی‌های تلفن همراه و شرط‌بندی آنلاین بود. الکترونیوم در واقع اولین ارزدیجیتالی است که از کشور انگلستان معرفی و بر اساس بلاک چین منحصربه فرد خود و با هدف تسخیر بازار موبایل جهانی ساخته شده است.

تفاوت عمده‌ای که ارز دیجیتال الکترونیوم با رقیبان خود دارد در این است که کاربران می‌توانند به‌راحتی از آن برای پرداخت‌های بین‌المللی و شرط بندی در بازی‌های آنلاین استفاده کنند. این مسئله با توجه به سختی خرج کردن دیگر ارزهای دیجیتال، یک مزیت محسوب می‌شود. تعداد کوین‌های نهایی الکترونیوم برابر با ۲۱ میلیارد است.

تا این قسمت از مقاله با ارز دیجیتال الکترونیم و هدف از ایجاد این ارز دیجیتال آشنا شده‌اید، در ادامه به شیوه‌ استخراج ارز دیجیتال اشاره خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا