آموزش آلت کوین هاآموزش سرمایه‌گذاری و ترید

آموزش خرید دوج کوین

دوج کوین ارزدیجیتالی که تنها برای شوخی به وجود آمده بود، این روزها همراه با روند صعودی قیمتش سروصدای زیادی به پا کرده است.‌ نحوه‌ پیدایش این ارز دیجیتال و کارهای خیرخواهانه‌‌اش توانسته محبوبیت زیادی در بین کاربران به دست آورد.

با توجه به افزایش قیمت دوج کوین طبیعتا افراد زیادی اقدام به خرید آن می‌کنند اما در این بین ممکن است تعداد کسانی که نحوه‌ خرید دوج کوین را ندانند زیاد باشد، به همین دلیل در این مقاله تمامی اطلاعات مربوط به نحوه خرید دوج کوین را مرحله به مرحله شرح خواهیم داد. پس اگر شما نیز هیچ اطلاعاتی در رابطه با خرید ارزهای دیجیتال ندارید، در ادامه همراه ما باشید.

معرفی ارز دیجیتال دوج کوین

دوج کوین ارز دیجیتالی است که صرفا بر اساس شوخیِ برنامه‌نویس‌های آن با دوستانشان به وجود آمد. دوج کوین ارزدیجیتالی همتا به همتا و بر بستر بلاک چین است.

دوج کوین نیز همانند بیت کوین و اتریوم یک ارز دیجیتال محبوب بر بستر بلاک چین است که قابلیت استخراج نیز دارد. این ارز دیجیتال صرفا برای یک شوخی ساخته شد ولی در ادامه به محبوبیت آن افزوده شده و توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرد.

«بیلی مارکوس»‌ (Billy Marcus)‌ و «جکسون پالمر» (Jackson Palmer) توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری، در اواخر سال ۲۰۱۳ اقدام به ساخت دوج کوین کردند. پالمر با به‌کارگیری یک «میم اینترنتی» (Meme) از واژه‌ی Doge که یک غلط تایپی بود و عکس محبوب یک سگ شیبا در اینترنت استفاده و این ارز دیجیتال را خلق کرد.

در اوایل پیدایش این ارز دیجیتال عده‌ای از علاقه‌مندان به دوج کوین اقدام به جمع‌آوری وجه با انجام تبلیغات کردند تا هزینه‌ی لازم برای اعزام تیم «بابسلیگ» (Bobsleigh) جامیکایی به المپیک ۲۰۱۴ را به دست آورند و علاوه بر آن از راننده‌ی «ناسکار» (NASCAR) نیز حمایت مالی کردند. به دلیل همین کارهای خیرخواهانه‌ این ارز دیجیتال محبوبیت دوچندنی را در بین طرفداران خود به دست آورد.

در ادامه فعالیت‌های خیرخواهانه‌ ارز دیجیتال دوج کوین افزایش یافت، به طوری‌که به یکی از مزیت‌های دوج کوین تبدیل شد. سازند‌گان دوج کوین قول داده بودند که ارزش این ارز دیجیتال را به ماه برسانند که در طی چند وقت گذشته به دلیل افزایش قیمت دوج تعداد زیادی از طرفدارن آن این جمله را بارها در غالب متن یا تصویر در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها استفاده کردند.

امروزه دیگر نمی‌توان دوج کوین را یک شوخی دانست، زیرا با رشد بسیار خوبی که به دست آورده است، یکی از ارزهای دیجیتال برتر بازار کریپتو به‌شمار می‌رود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا