سبد خرید

در حسینی فایننس همیشه کنار شما هستیم

راه‌های ارتباط با پشتیبانی؟

ما برای راحتی شما عزیزان، چند راه مختلف را برای ارتباط با پشتیبانی در نظر گرفته‌ایم؛ برای آگاهی از این روش‌ها، به اطلاعات زیر توجه کنید و راه ارتباطی ایده‌آل خود را برای ارتباط با ما انتخاب نمایید:

راه اول: تلگرام

برای دسترسی راحت‌تر و سریع‌تر شما عزیزان به اطلاعات موردنیازتان، ما پشتیبانی تلگرامی را به سه بخش: پشتیبانی فنی سایت جهت رفع مشکلات ورود به سایت و پنل کاربری و پاسخگویی در رابطه با مشکلات دوره‌ها، پخش ویدئوها و جلسات دوره، پشتیبانی آموزشی جهت پاسخگویی به سوالات مربوط به دوره‌های آموزشی و سوالات مربوط به ترید از صفر تا صد و همچنین پشتیبانی ولت‌های نرم افزاری جهت پاسخ به سوالات مربوط به ولت‌های نرم‌افزاری بخش‌بندی کرده‌ایم. جهت پاسخگویی به مشکلات خود، گزینه موردنظر خود را انتخاب نمایید.

پشتیبانی فنی سایت پشتیبانی آموزشی پشتیبانی ولت‌های نرم افزاری
راه دوم: تماس تلفنی

اگر به ارتباط از طریق تماس تلفنی با تیم پشتیبانی علاقه‌مند هستید، می‌توانید با یکی از شماره‌های زیر تماس گرفته و داخلی 3 را انتخاب نمایید و با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

۰۲۱۹۱۳۱۹۰۹۰ ۰۲۱۹۱۳۱۸۰۸۰
‌راه سوم: تیکت سایت

برای ارتباط با پشتیبانی از طریق تیکت، پس از ورود به حساب کاربری، می‌توانید با کلیک بر روی دکمه تیکت پشتیبانی و نوشتن مشکل مورد نظر، با تیم پشتیبانی در تماس باشید.

ثبت تیکت
‌راه چهارم: ایمیل

برای ارتباط با پشتیبانی از طریق ایمیل، می‌توانید با ایمیل info@hoseinifinance.com در ارتباط باشید و مشکلات خودتان را مطرح کنید.

ارسال ایمیل

ساعات پاسخگویی تیم پشتیبانی حسینی فایننس؟

شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر و پنجشنبه‌ها از ۹ صبح تا ساعت یک بعدازظهر پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

لازم به ذکر است که در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی، تیم پشتیبانی حسینی فایننس پاسخگویی ندارد.