اشتباهات کشنده در معامله‌گری
آموزش کیف پول

معرفی بهترین کیف پول‌ های بایننس کوین

اگر با ارز دیجیتال بایننس کوین هم آشنایی نداشته باشید، حتما تا الان اسم صرافی دیجیتال بایننس به گوش‌تان خورده است. بایننس کوین یک ارز دیجیتال است که توسط صرافی دیجیتال بایننس ساخته و روانه‌ بازار رمز ارزها شده است. خب! برای اینکه بهتر با این ارز دیجیتال آشنا شوید بد نیست بدانید که بایننس کوین از خیلی جهات شبیه ارز دیجیتال اتر است و علت اصلی این شباهت هم این است که بایننس کوین بر روی بلاک چین اتریوم ساخته ‌شده است.

درواقع هدفی که صرافی دیجیتال بایننس از ساخت و عرضه‌ توکن BNB دنبال می‌کرد،این بود که کاربران بتوانند کارمزد تراکنش‌هایی را که در این صرافی انجام می‌دهند با این توکن پرداخت کنند. تازه فقط این نیست، شما می‌توانید توکن‌های BNB را در صرافی‌های دیجیتال مختلف مبادله کنید.

این تا اینجا! اگر شما هم مثل خیلی‌های دیگر قصد دارید بر روی این توکن سرمایه‌گذاری کنید یا به هر دلیلی می‌خواهید توکن بایننس کوین بخرید، پس حتما باید فکری هم به حال ذخیره کردن این توکن‌ها بکنید. در این مطلب ما قصد داریم تا به شما بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال بایننس کوین را معرفی کنیم.

اما قبل از اینکه برویم سراغ این کیف پول‌ها، بد نیست تا باهم کمی بیشتر درباره‌ی این ارز دیجیتال اطلاعات به‌دست بیاوریم.

ارز دیجیتال بایننس کوین

«بایننس کوین» (Binance coin) که توکن آن به‌طور خلاصه با BNB نشان داده می‌شود، یک ارز دیجیتال است که اول به‌عنوان یک توکن ERC-20 و به‌وسیله‌ صرافی دیجیتال بایننس ایجاد شد و بعدها به بلاک چین اختصاصی خود یعنی «بایننس چین» (Binance Chain) انتقال پیدا کرد. این رمز ارز شناخته‌شده برعکس اتریوم از «قراردادهای هوشمند» (Smart contracts) پشتیبانی نمی‌کند، ولی یک سری وظیفه‌ مهم دیگر را در اکوسیستم صرافی دیجیتال بایننس انجام می‌دهد. همان‌طور که در مقدمه هم به آن اشاره کردیم، ازجمله این وظیفه‌ها می‌توانیم به پرداخت کارمزد معاملات، هزینه‌های رایج در صرافی و… اشاره‌ کنیم.

خب! ببینیم اگر شما از بایننس کوین استفاده کنید، این ارز دیجیتال چه ویژگی‌های مهمی را در اختیارتان قرار می‌دهد. این ویژگی‌ها را در پایین خواهید دید:

  • می‌توانید کارمزد معاملات را در صرافی بایننس پرداخت کنید.
  • با پرداخت کارمزدها به‌وسیله این ارز دیجیتال می‌توانید از تخفیف مخصوصی بهره‌مند شوید.
  • با استفاده از توکن بایننس کوین می‌توانید در عرضه اولیه توکن‌هایی که به‌وسیله‌ پلتفرم Launchpad در صرافی بایننس برگزار می‌شود شرکت کنید.
  • می‌توانید بعد از اینکه پذیرش بایننس کوین توسط فروشندگان و پلتفرم‌های معاملاتی گوناگون افزایش پیدا کرد از این ارز دیجیتال برای پرداخت هزینه‌های آنلاین مختلف استفاده کنید.
  • این قابلیت را خواهید داشت تا از این ارز دیجیتال در صرافی غیرمتمرکز Binance DEX استفاده کنید.

جدا از موارد بالا بد نیست بدانید که صرافی دیجیتال بایننس، «عرضه اولیه سکه» (ICO) خود یعنی بایننس کوین را برای ۱۰۰ میلیون توکن بایننس کوین از ۱۲ تیر ۹۶ تا ۳ مرداد ۹۶ اجرا کرد و در طی این عرضه اولیه، هر اتریوم ارزشی برابر دو هزار و هفتصد BNB و هر یک بیت کوین ارزشی برابر بیست هزار BNB داشت و در آخر مدت عرضه اولیه تمامی این صد میلیون توکن بایننس کوین بفروش رسید.

خب! حالا که به یک شناخت کلی درباره‌ ارز دیجیتال بایننس کوین رسیدیم، می‌رویم به سراغ اصل مطلب! اصل مطلب این بود که می‌خواستیم درباره‌ بهترین کیف پول‌های بایننس کوین صحبت کنیم. اصلا منظور ما از بهترین کیف پول‌ چیست؟ یا بهتر بگوییم چه ویژگی‌هایی باعث می‌شوند که ما به یک کیف پول دیجیتال بگوییم بهترین؟ با ما همراه باشید تا جواب این سوال را پیدا کنیم.

اشتباهات کشنده در معامله‌گری
اشتباهات کشنده در معامله‌گری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا