آموزش کیف پول

کیف پول تراست ولت چیست؟ آشنایی با Trust Wallet

کیف پول دیجیتال «تراست ولت» (Trust Wallet) یکی از برترین کیف‌پول‌های موبایلی است که برای کاربران اندروید و iOS در دسترس است. تمرکز اصلی این کیف پول متن باز در سادگی طراحی و راحتی استفاده برای تمامی کاربران مبتدی و حرفه‌ای است. کاربران دارای تراست ولت می‌توانند به‌راحتی بر روی این بستر به ارسال،‌ دریافت و ذخیره‌ ارزهای دیجیتال بپردازند.

با توجه به این موضوع که تعداد افرادی که از ارزهای دیجیتال و برنامه‌های غیرمتمرکز استفاده می‌کنند روز به روز درحال افزایش است، یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های کاربران ارزهای دیجیتال پیدا کردن روشی ساده و قدرتمند برای دسترسی به دارایی‌های دیجیتال خود شده است.

کیف پول تراست ولت چیست؟‌

کیف پول تراست ولت یک کیف پول نرم‌افزاری موبایلی است که برای سیستم عامل‌های اندروید و آی او اس در دسترس بوده و به کاربران اجازه می‌دهد به ذخیره، ارسال و دریافت توکن‌های ارز دیجیتال بپردازند.

با توجه به نوساناتی که ارزهای دیجیتال برخلاف ارزهای فیات دارند، دسترسی مداوم به کیف پول‌های دیجیتال برای کاربران و معامله‌گران یکی از حیاتی‌ترین عوامل است. کیف پول «تراست ولت» (Trust wallet) یکی از کیف پول‌های غیرمتمرکز و نرم‌افزاری ساده مخصوص تلفن‌های هوشمند است که اجازه‌ کنترل کامل دارایی‌های دیجیتال به همراه کلید خصوصی را به کاربران می‌دهد.

کاربران می‌توانند به شکل کامل دارایی‌های خود را در این کیف پول کنترل کنند و هیچ اطلاعات شخصی‌ای از آن‌ها ذخیره نخواهد شد.

کیف پول تراست ولت با پشتیبانی از ۱۶۰ هزار دارایی دیجیتالی و ارتباط با ۲۰ بلاک چین جزو یکی از برترین کیف پول های متن باز موجود در بازار کریپتوکارنسی‌ها است. این کیف پول چند ارزی به کاربران امکان می‌دهد برای تمامی دارایی‌های خود یک نسخه‌ پشتیبان تهیه کرده و مدیریت کیف پول را ساده کنند. قابل ذکر است که کیف پول تراست ولت با صرافی‌های غیرمتمرکز نیز به خوبی کار می‌کند.

بر خلاف دیگر کیف پول‌های متمرکز، این کیف پول غیرمتمرکز می‌تواند به اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز متصل شود. کیف پول تراست ولت دارای یک مرورگر داخلی به نام «وب ۳» (Web3) است که امکان جست‌وجوی ایمن پروژه‌های غیرمتمرکز و DAppها را به کاربران می‌دهد. همچنین کاربران می‌توانند از پروژه‌های دیفای استفاده کرده، به دنیای NFTها وارد شوند و بازی‌های بلاک‌ چینی را نیز انجام دهند.

کیف پول تراست ولت همانند دیگر کیف پول‌های دیجیتالی دارای کلید عمومی و خصوصی است که تراکنش‌های ارزهای دیجیتال را ثبت می‌کند. کلید عمومی کیف پول تراست ولت همانند شماره حساب بانکی در سیستم‌های سنتی است اما کلید خصوصی همانند رمز اول کارت بوده و باید توسط صاحبان خود به خوبی نگهداری شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا