آموزش آلت کوین هاآموزش کیف پول

معرفی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال نئو

از زمان پیدایش بیت کوین تا به امروز پروژه‌های بلاک چینی بسیاری اجرا شده‌اند که یکی از آن‌ها نئو بود. نئو در وب‌سایت رسمی خود، ارزدیجیتال نئو را شبکه‌ای توزیع‌شده برای اقتصاد هوشمند معرفی کرده است. این پروژه به‌وسیله‌ بنیاد غیرانتفاعی توسعه پیدا کرده و هدف از ساخت نئو اجرای اقتصاد هوشمند به‌وسیله‌ شبکه‌ توزیع نئو بیان شده است.

طبیعتا از آن زمان که اسم نئو به زبان‌ها افتاد، افراد زیادی خواستار خرید این ارز دیجیتال شدند اما قطعا برای ذخیره‌ ارز دیجیتال نئو نیاز به کیف پول‌های دیجیتالی داریم که در این مقاله به معرفی برترین کیف پول‌های ارز دیجیتال نئو خواهیم پرداخت.

معرفی نئو

نئو شبکه‌ای مستقل است که به ارز دیجیتال چینی معروف است. ارزدیجیتال نئو با استفاده از تکنولوژی بلاک چین ساخته شده و خود را نسل سوم فناوری بلاک چین می‌داند.

«دا هونگفی و اریک ژآنک» سازندگان ارز دیجیتال «نئو» (NEO) با استفاده از فناوری بلاک چین و قراردادهای هوشمند این پروژه را راه‌اندازی کرده و تصمیم داشتند تا ارزهای دیجیتال را در جامعه‌های مختلف ترویج دهند. ارز دیجیتال نئو در ابتدای ساخت خود به «انت شیرز» (AntShares) معروف بود.

به گفته‌ خالقان این ارز دیجیتال، تیم سازنده‌ نئو در آینده‌ای نزدیک پلتفرمی را برای کاربران آماده خواهد کرد تا کاربران قادر باشند با استفاده از شبکه‌ خصوصی ارزدیجیتال نئو از خدمات اقتصاد هوشمند جهانی بهره‌مند شوند. دسترسی به اقتصاد هوشمند مواقعی امکان‌پذیر خواهد بود که بین دارایی‌های‌ دیجیتال، هویت دیجیتال و قرارداد هوشمند ارتباطات مورد قبولی برقرار باشد.

با سرمایه‌گذاری کاربران در این شبکه علاوه بر توکن اصلیِ نئو، توکن «گس» (GAS) هم به آن‌ها ارائه خواهد شد. بنابراین می‌توان به این نتیجه رسید که کاربردهای توکن‌ها با دیگری متفاوت بوده و توکن نئو نشان‌‌دهنده‌ میزان سهام کاربر در شبکه‌ بلاک چین خواهد بود. در اصل کاربران با به‌کارگیری از توکن گس می‌توانند بلاک‌های جدید ساخته و شبکه‌ ارز دیجیتال نئو را مدیریت کنند.

قابل ذکر است که توکن گس به کاربرانی تعلق خواهد گرفت که توکن نئو را خریده باشند، اگر بخواهیم ساده‌تر بیان کنیم باید بگوییم می‌توان توکن گس را به‌صورت سود در نظر گرفت که به عنوان حق استفاده از شبکه‌ نئو در اختیار کاربران این ارز دیجیتال قرار می‌گیرد.

بهتر است برای فهم ساده‌تر این موضوع به این مثال توجه بفرمایید؛ قطعا تا به امروز از سیستم‌های بانکی استفاده کرده‌اید و مطلع هستید که بعضی از آن‌ها به صورت ماهانه مبلغ مشخصی را به عنوان سود کاربران در نظر می‌گیرند؛ پس توکن گس درست مثل سودی است که کاربران به‌صورت ماهانه از بانک‌ها دریافت می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا