آموزش آلت کوین هاآموزش سرمایه‌گذاری و ترید

چگونه ریپل رایگان به دست آوریم؟ آموزش کسب ریپل رایگان

ریپل جز‌و برترین و باارزش‌ترین رمز ارزهای حال حاضر بازار کریپتوکارنسی‌ها به شمار می‌رود و با در نظر گرفتن قیمت فعلی آن، یکی از گزینه‌هایی است که سرمایه‌گذاران و تحلیل‌گران بازار به‌شدت آن را زیر نظر دارند.

ارز دیجیتال ریپل اساسا به دنبال راهکارهایی جهت آسان‌تر کردن مبادلات میان بانک‌ها است و ازاین‌رو یکی از قدرتمندترین رمز ارزها در دنیای کسب‌وکار و تجارت حساب می‌شود.

از طرفی جهت دریافت این ارز دیجیتال گزینه‌های بسیاری وجود دارد که یکی از آسان‌ترین آن‌ها، کسب ریپل رایگان است. ازاین‌جهت در این مطلب قصد داریم تا به نحوه کسب رایگان این ارز دیجیتال محبوب بپردازیم.

کسب ریپل رایگان

اساسا کسب ریپل رایگان از طریق «فاست‌های ریپل» (Ripple Faucet) انجام می‌گیرد. منظور از فاست‌، سایت‌ها یا اپلیکیشن‌هایی است که در ازای انجام برخی کارها به کاربرانشان رمز ارز پاداش می‌دهند. معمولا این کارها بسیار کوچک است و بیشتر به خاطر جنبه‌ تبلیغاتی انجام می‌شود.

مثلا کاربران فاست‌ها باید ویدیوهای تبلیغاتی نگاه کنند‌، به برخی سوالات پاسخ دهند، یک کپچا حل کنند و کارهایی از این قبیل. فاست‌ها نیز به ازای خدماتی که کاربران ارائه می‌کنند، مقداری رمزارز به آن‌ها پاداش می‌دهند. در رابطه با رمز ارز ریپل نیز فاست‌ها به ازای کارهای مختلف کاربران، تنها یک microXRP را که بخش کوچکی از یک توکنXRP است، پرداخت می‌کنند.

درآمدی که فاست‌ها دارند از طریق تبلیغاتی است که نشان می‌دهند. در نتیجه فاست‌ها با ارائه رمزارزهای رایگان نظیر ریپل مخاطبان زیادی را جذب می‌کنند و در نتیجه تبلیغاتشان بیشتر دیده می‌شود. لازم به ذکر است که برخی فاست‌ها تا زمانی که ریپل‌های کاربران به حد خاصی نرسد امکان برداشت را نمی‌دهند.

شما در قدم اول و پیش از ورود به این وب‌سایت‌ها، نیاز دارید یک کیف پول بسازید تا بتوانید مایکرو توکن‌های ریپل خود را در آن ذخیره کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا