آموزش سرمایه‌گذاری و ترید

سایت فاست (Faucet) چیست؟ ارز دیجیتال رایگان کسب کنید

کسب درآمد رایگان از اینترنت از سال‌ها قبل از ظهور ارزهای دیجیتال وجود داشته و افراد زیادی توانسته‌اند از این راه به درآمد برسند. حتی اگر خود شما هم به گذشته‌ خود فکر کنید به احتمال زیاد در دورانی از زندگی مجازی خود به این موضوع فکر کرده‌اید که چگونه می‌شود از اینترنت پول درآورد. فکرش را بکنید! ما که هر روز از اینترنت و خدمات سایت‌های مختلف استفاده می‌کنیم و بخش عمده‌ای از وقت‌مان در اینترنت می‌گذرد، پس چه خوب می‌شد اگر می‌توانستیم از این راه پول هم عایدمان شود.

همین ذهنیت به عرصه‌ ارزهای دیجیتال هم کشیده شده و برخی از سایت‌ها، ادعای پرداخت ارز دیجیتال رایگان می‌کنند. آیا می‌شود به این سایت‌ها اعتماد کرد؟ در این پست دقیقا قصد داریم به این سوال پاسخ داده و تکلیف کسب درآمد رمزارزی رایگان را یکبار برای همیشه روشن کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید، شاید شما هم بتوانید از این راه کمی به دارایی‌های دیجیتال خود بیفزایید.

فاست ارز دیجیتال

کلمه‌ی «فاسِت» (Faucet) در زبان انگلیسی به شیر آب گفته می‌شود. در دنیای ارزهای دیجیتال هم فاست به سایت‌های پرداخت‌کننده‌ ارزهای دیجیتال رایگان می‌گویند. اما چرا باید به چنین سایت‌هایی لقب شیر آب داده شود؟

خب پاسخ ساده است! درست مانند شیر آبی که چکه می‌کند و در هر لحظه قطره‌ آب کوچکی از آن به بیرون ریخته می‌شود، سایت‌های فاست هم دقیقا به همین ترتیب در بازه‌های زمانی مشخص مقدار بسیار کمی از ارزهای دیجیتال را به کاربران خود اعطا می‌کنند. این مقدار شاید بسیار ناچیز به نظر برسد ولی مانند قطره‌ها که کم‌کم جمع شده و حجم زیادی از آب را تشکیل می‌دهند، این مقادیر ناچیز ارز دیجیتال رایگان هم با گذشت زمان به مبالغ قابل‌قبولی می‌رسند.

به همین دلیل است که چنین سایت‌هایی با نام فاست ارز دیجیتال شناخته می‌شوند و در بین برخی از کاربران محبوبیت بالایی دارند. حال شاید بپرسید که چرا این سایت‌ها باید به رایگان به کاربران خود ارز دیجیتال بدهند؟ حتما با خود می‌گویید به احتمال زیاد سودی هم برای خود این سایت‌ها دارد وگرنه هیچ دلیل منطقی برای این کار وجود ندارد.

حدس شما درست است! این سایت‌ها معمولا به ازای انجام کارهای کوچکی مثل دیدن تبلیغات یا شرکت در نظرسنجی شیر آب را باز می‌کنند تا قطره‌ کوچکی از آن بچکد. به عبارت دیگر، شما تنها در صورتی ارز دیجیتال رایگان دریافت می‌کنید که کارهای مشخص‌شده در سایت‌های فاست را انجام دهید.

بدین ترتیب این سایت‌ها از شرکت‌های طرف قرارداد خود به دلیل اینکه تبلیغات‌شان را برای شما نمایش می‌دهند، یا شما را مجبور می‌کنند که در نظرسنجی آن‌ها شرکت کنید، مبلغی را دریافت می‌کنند که بخش کوچکی از آن به عنوان پاداش به شما داده می‌شود.

اما نکته‌ جالب، فلسفه‌ وجودی این فاست‌ها و نحوه‌ ایجاد اولین فاست ارز دیجیتال است که در بخش بعدی آن را می‌خوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا