اشتباهات کشنده در معامله‌گری
آموزش استخراج رمزارز

جنسیس ماینینگ (Genesis Mining) چیست؟ برترین سایت استخراج ابری

در اوایل محبوبیت ارزهای دیجیتال توسط بیت کوین و جلب شدن نظر جوامع مختلف به‌سمت این فناوری، یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای کسب چنین رمز ارزهایی، استخراج آن توسط سخت‌افزارهای قدرتمند بود، اما امروزه با سخت‌تر شدن الگوریتم استخراج ارزهای دیجیتال مختلف از جمله بیت کوین، نظرات در‌این‌باره فرق کرده و خیلی‌ها معتقدند دیگر استخراج ارز دیجیتال با روش‌های سنتی به صرفه نیست.

اما آیا این ادعا به معنای این است که دیگر نباید به استخراج ارز دیجیتال بپردازیم؟ برای یافتن پاسخی به این سوال ابتدا جنسیس ماینینگ را که یکی از سایت‌های شناخته‌شده‌ استخراج ابری است معرفی می‌کنیم و سپس با جزئیات بیشتری مفهوم استخراج ابری را شرح می‌دهیم. در ادامه نیز به روش کار این سایت و مقایسه‌ آن با سایت‌های رقیب می‌پردازیم.

در پایان این مقاله شما می‌توانید با اطلاعات کامل‌تری نسبت به فعالیت در این سایت و سایت‌های مشابه بپردازید و ارزهای دیجیتال خود را از راه استخراج ابری افزایش دهید.

جنسیس ماینینگ

دلیل اینکه امروز تصمیم گرفتیم از بین سایت‌های مختلف فعال در زمینه‌ استخراج ابری، سایت «جنسیس ماینینگ» (Genesis Mining) را به شما معرفی کنیم کاملا واضح است؛ به عقیده‌ خیلی‌ها جنسیس ماینینگ بهترین سایت استخراج ابری است و برای همین در ادامه، ویژگی‌های خاص این سرویس را که باعث شده نسبت به رقبایش عملکرد بهتری داشته باشد، معرفی می‌کنیم.

البته این را در نظر داشته باشید که خدمات این سایت پولی هستند و اگر به دنبال یک سایت استخراج ابری رایگان می‌گردید، بهتر است گزینه‌های مشابه را بررسی کنید. البته بسیاری از این سایت‌ها تقلبی بوده و با هدف کلاهبرداری از شما ایجاد شده‌اند. پس بهتر است مراقب سرمایه‌ خود باشید.

در واقع جنسیس ماینینگ یک سایت ارائه‌‌دهنده‌ سرویس استخراج ابری است که توانسته با همکاری و مشارکت با شرکت‌های معتبر ساخت و توزیع سخت‌افزارهای قوی، بهترین زیرساخت‌ها را برای استخراج ارز دیجیتال فراهم سازد.

داستان تاسیس این شرکت به سال ۲۰۱۳ میلادی برمی‌گردد که بنیان‌گذاران فعلی آن به‌خاطر استفاده از یک پلتفرم مشترک برای خرید و فروش بیت کوین با یکدیگر آشنا شدند. هر کدام از این افراد که مدت‌ها بود به ایجاد مزارع استخراج ارز دیجیتال فکر می‌کردند، ایده‌های خود را با هم ترکیب کرده و به فکر ساخت اولین مزرعه‌ استخراج ارز دیجیتال اروپای شرقی و ارائه‌ استخراج ارز دیجیتال به‌عنوان یک نوع خدمت اینترنتی افتادند.

تنها یک سال بعد و در سال ۲۰۱۴ میلادی اولین ساختمان عملیاتی این شرکت در ایسلند ایجاد شد و تا پایان ماه دسامبر ۲۰۱۵، تعداد کاربران سایت به ۱۰۰ هزار نفر رسید. جالب اینجاست که در سال ۲۰۱۶، بخش بازاریابی جنسیس ماینینگ در جریان یک کارزار تبلیغاتی، یک بیت کوین به فضا ارسال کرد.

در سال ۲۰۱۷ و تنها چهار سال بعد از شکل‌گیری این ایده، تعداد کاربران این سایت به ۲ میلیون نفر رسید که رقم شگفت‌انگیزی است. یک سال بعد ساختمان عملیاتی دیگر این شرکت در سوئد آغاز به کار کرد. هم اکنون نیز جنسیس ماینینگ به بیش از ۲ میلیون نفر از ۱۰۰ کشور در سرتاسر جهان خدمات استخراج ابری ارائه می‌دهد.

اشتباهات کشنده در معامله‌گری

اما اصلا استخراج ابری چیست و چه تفاوتی با استخراج ارز دیجیتال به روش‌های مرسوم دارد؟ در بخش بعدی به این سوال مهم پاسخ می‌دهیم.

اشتباهات کشنده در معامله‌گری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا