آموزش آلت کوین ها

ارز دیجیتال دنت (DENT) چیست و چه آینده‌ای دارد؟

بر اساس تخمین Cisco، در هر ماه چیزی حدود ۳۲ میلیارد دلار بسته‌ اینترنت در سراسر جهان خریداری‌ می‌شود که از آن مقدار نزدیک به ۵.۶ میلیارد دلار آن به علت مصرف نشدن یا اتمام بسته‌ کاربران به هدر می‌رود.

پس از منتشر شدن این اطلاعات، بنیان‌گذاران ارز دیجیتال دنت به فکر ساختن شبکه‌ای افتادند که بتواند این مقدار هزینه‌ هدررفته را به شبکه بازگرداند و در اختیار کاربران قرار دهد، آن‌ها وایت‌ پیپر ایده‌ خود را در سال ۲۰۱۷ ارائه و اکوسیستم دِنت را پایه‌گذاری کردند. در ادامه با ما همراه باشید تا ببینیم که دِنت چگونه می‌خواهد اینترنت‌های همراه را در سراسر جهان به شکل آزادانه در اختیار مردم قرار دهد.

 دِنت وایرلس

«دِنت وایرلس» (Dent Wireless) قصد دارد که با ساخت یک شبکه‌ موبایل و اینترنت همگانی به اولین اپراتور دیجیتال جهانی در سراسر دنیا تبدیل شود. منظور از یک اپراتور دیجیتال جهانی این است که شما بتوانید در هر کجای دنیا که هستید بدون نیاز به سیم‌کارت آن کشور (یا پرداخت هزینه‌های رومینگ) از خدمات تلفن‌های همراه، نظیر بسته‌های اینترنت و مکالمه بهره ببرید.

توسعه‌دهندگان دِنت در وب‌سایت رسمی خود ادعا می‌کنند که خدمات‌ آن‎‌ها هم‌اکنون در ۶۰ کشور در سراسر جهان ارائه می‌شود و نزدیک به ۲۶ میلیون کاربر دارند و ۲۲۰ اپراتور تلفن در بستر آن‌ها فعالیت می‌کنند.

توسعه‌دهندگان دِنت با ارائه کردن اپلیکیشن‌های مخصوص موبایل و تحت وب خود به کاربران این امکان را می‌دهند که از بسته‌های تلفن یا اینترنت همراه استفاده کنند و با دیگر افراد در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند. با استفاده از خدمات دنت، کاربران در هنگام سفر در جهان می‌توانند از بسته‌های متفاوت تلفن همراه استفاده کنند.

خدمات دِنت در همین‌جا تمام نمی‌شود و امکانات جالب‌تری را نیز در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد، به طور مثال کاربران می‌توانند بسته‌های اینترنت خود را از این شبکه خریداری کنند و آن را با دیگر اعضای خانواده یا دوستان خود به اشتراک بگذارند یا در صورت عدم نیاز آن را بر روی شبکه به فروش برسانند. در ادامه با ما باشید تا بیشتر به این موضوع بپردازیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا