اشتباهات کشنده در معامله‌گری
آموزش بیت کوین

آموزش خرید بیت کوین بدون احراز هویت

به‌صورت کلی یکی از خصوصیاتی که در شبکه‌ بلاک چین بیت کوین وجود دارد، این است که تراکنش‌های این ارز دیجیتال غیرقابل‌برگشت هستند. درواقع این بدین معنی است که اگر شما بیت کوین خود را به کاربری دیگر بفروشید و آن کاربر پولی را که از راه غیرقانونی به‌دست آورده باشد، به شما پرداخت کند، شما هم بیت کوین خود را از دست می‌دهید و هم حساب بانکی‌تان مسدود می‌شود.

ازاین‌رو فروشندگان بیت کوین در راستای اطمینان از این که کاربر خریدار وجه مربوطه را از راه غیرقانونی به‌دست نیاورده است، ترجیح می‌دهند از کاربرانی خرید کنند که حساب کاربری آن‌ها در صرافی ارز دیجیتال موردنظر، احراز هویت شده باشد،‌ اما بنا به دلایلی که مهم‌ترین آن درخواست ناشناس ماندن کاربر است، بسیاری به دنبال این هستند که به‌صورت ناشناس و بدون احراز هویت ارز دیجیتال و بیت کوین بخرند. در این مطلب ما قصد داریم تا به شما انجام این کار را آموزش دهیم.

اما در ابتدا ببینیم که اصلا چنین کاری شدنی است یا نه؟

آیا می‌توان بدون احراز هویت بیت کوین خرید؟

بله، این کار شدنی است. در حقیقت پلتفرم‌های معاملاتی و صرافی‌های ارز دیجیتال بسیاری وجود دارند که شما می‌توانید به‌وسیله‌ آن‌ها و بدون انجام احراز هویت، اقدام به خرید بیت کوین کنید،‌ ولی باید دقت کنید که این کار در کنار محرمانه نگه داشتن هویت شما، معایب خاص خود را نیز دارد.

به طور مثال، ممکن است مورد پول‌شویی توسط افراد دیگر قرار بگیرید یا اگر احراز هویت نکرده‌اید، ممکن است کسی با شما وارد خرید و فروش نشود یا در بعضی موارد نمی‌توانید حساب‌های خود را از طریق بانک شارژ کنید.

اما احتمالا این سوال نیز مطرح می‌شود که اساسا چه افرادی به دنبال خرید بیت کوین بدون انجام احراز هویت هستند؟

کدام افراد به دنبال خرید بیت کوین بدون احراز هویت خواهند بود؟

به‌صورت کلی این افراد را می‌توان در دسته‌بندی‌های زیر قرار داد:

  • افرادی که تمایلی به ارائه‌ اطلاعات هویتی و تصویر خود ندارند.
  • افرادی که به دنبال راه‌های سوءاستفاده از بیت کوین بوده و قصد مخفی نگه‌داشتن هویت خود را دارند.
  • افرادی که قصد استفاده از بیت کوین را برای مقاصدی چون پول‌شویی دارند.
  • افرادی که قصد دارند تا با استفاده از بیت کوین اقدام به کلاه‌برداری اینترنتی کنند.
  • افرادی که مالک حساب‌های بانکی و اعتباری اجاره‌ای هستند.
  • فیشرها

همان‌طور که می‌بینید اکثر کسانی که می‌خواهند بدون احراز هویت به خرید و فروش بیت کوین بپردازند، به قصد کلاهبرداری یا پول‌شویی این کار را می‌کنند، ولی دسته‌ دیگری نیز هستند که علاقه‌ای ندارند تا اطلاعات هویتی خود را به دیگر افراد نشان دهند.

اما خرید بیت کوین بدون احراز هویت به چه شکلی امکان‌پذیر است؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به این پرسش پاسخ دهیم و باهم راه‌های خرید بیت کوین بدون احراز هویت را بررسی کنیم.

اشتباهات کشنده در معامله‌گری
اشتباهات کشنده در معامله‌گری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا