🎁 عضویت رایگان در کانال سیگنال فارکس

کلیک کنید
سیگنال فارکس
آموزش آلت کوین ها

ارز دیجیتال بیلیون کوین (TBC) واقعی یا واقعی؟

تعداد ارزهای دیجیتال طی سال‌های اخیر روز به روز در حال افزایش است. هر یک از این پروژه‌ها با هدف خاصی فعالیت خود را در این حوزه آغاز می‌کنند. بیلیون کوین که به اختصار TBC هم نامیده می‌شود، یکی از همین ارزهای دیجیتال است.

جالب است بدانید که سازندگان این ارز دیجیتال ادعا می‌کنند که برای مقابله با فقر جهانی فعالیت خود را در حوزه‌ ارزهای دیجیتال آغاز کرده‌اند. در این مقاله شما را با ساختار بیلیون کوین و ویژگی‌های منحصر به فرد آن بیشتر آشنا می‌کنیم. با ما همراه باشید.

بیلیون کوین

بیلیون کوین یکی از ارزهای دیجیتالی است که با هدف ریشه‌کن کردن فقر به وجود آمده است. قیمت این کوین بر اساس جامعه‌ کاربران آن افزایش می‌یابد تا به یک بیلیون دلار برسد. ولی آیا ممکن است هدف این رمزارزکلاهبرداری باشد؟

«بیلیون کوین» (The Billion Coin) یا همان TBC برای اولین بار در تاریخ ۲۱ مارس سال ۲۰۱۶ عرضه شد. در آن دوره قیمت TBC چیزی برابر با ۰.۱ سنت بود. سازندگان بیلیون کوین ساختار منحصربه‌فردی را برای تعیین ارزش هر TBC در نظر گرفته‌اند.

گفتنی است که بیلیون کوین طبق یک فرمول مشخص ارزش‌گذاری می‌شود. در حقیقت قیمت هر TBC با تعداد افرادی که به‌صورت رسمی به جامعه‌ کاربران پیوسته‌اند، برابر است.

قیمت TBC هر ۲۴ ساعت یک بار مطابق با فرمولی که گفته شد، تغییر پیدا می‌کند. اعمال تغییرات قیمت مطابق با زمان جزایر فیجی، در نزدیکی اقیانوس آرام اتفاق می‌افتد. به بیان ساده‌تر در هر نیمه شب فیجی، شاهد تغییر قیمت در بازار بیلیون کوین هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا