🎁 عضویت رایگان در کانال سیگنال فارکس

کلیک کنید
سیگنال فارکس
آموزش بیت کوین

چگونه بیت کوین رایگان بدست آوریم؟ ۷ روش ساده

بیت کوین از جمله ارزهای دیجیتالی است که توانسته در بازار «کریپتوکارنسی» (Cryptocurrency) طرفداران بسیاری پیدا کند و به محبوب‌ترین ارز دیجیتال موجود در بازار تبدیل شود. ازاین‌رو بسیاری از افراد به این فکر افتاده‌اند تا به هر طریقی که شده نسبت به کسب این ارز دیجیتال اقدام کرده و راه‌های بدست آوردن بیت کوین را دنبال کنند.

همان‌طور که به احتمال زیاد می‌دانید، با روش‌هایی همچون استخراج و ترید کردن می‌توان بیت کوین به‌دست آورد و البته که این روش‌ها نیازمند سرمایه‌ی اولیه‌‌ی زیادی هستند. از طرفی ممکن است شما هم در سایت‌های مختلف یا فضاهای این‌چنینی، با تبلیغاتی مثل کسب بیت کوین رایگان مواجه شده باشید.

در حقیقت بسیاری از افراد امکان سرمایه‌گذاری بر روی بیت کوین، چه برای «استخراج» (Mining) و چه «تریدینگ» (Trading) را نداشته و چنین تبلیغاتی این افراد را بسیار وسوسه می‌کند. درواقع خیلی هم وسوسه‌کننده است، چرا که بیت کوین در حال حاضر نزدیک به ۳۲ هزار دلار قیمت دارد و چه کسی است که از بیت کوین رایگان استقبال نکند؟!

حالا در این مطلب قصد داریم ببینیم که اصلا چیزی به اسم بیت کوین رایگان وجود دارد یا نه، و در صورت وجود چنین پدیده‌ای راه‌ های بدست آوردن بیت کوین رایگان را با هم بررسی کنیم.

بیت کوین رایگان حقیقت دارد؟

اساسا چنین چیزی امکان‌پذیر نیست و شما نمی‌توانید با مشاهده‌ تبلیغات یک وب‌سایت صاحب بیت کوین شوید. درواقع چیزی که عاید شما خواهد شد، «ساتوشی» (Satoshi) است و منظور از بیت کوین رایگان همان ساتوشی رایگان است که ارزش چندانی نداشته و هر صد میلیون از آن برابر است با ۱ واحد از بیت کوین.

ازاین‌رو نتیجه‌ای که می‌توان گرفت این است که زمان بسیار زیادی نیاز است تا بتوان از این راه، به‌اندازه‌ای ساتوشی جمع‌آوری کرد تا به مقدار قابل‌توجهی تبدیل گردد. درواقع شما می‌توانید در وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موجود که رایگان نیز هستند فعالیت کنید و به‌صورت رایگان ساتوشی دریافت کنید. چنین برنامه‌ها و وب‌سایت‌هایی در ازای انجام کارهایی که از شما درخواست می‌کنند، مقداری ساتوشی پاداش می‌دهند.

در این وب‌سایت‌ها یا اپلیکیشن‌ها شما با انجام فعالیت‌هایی همچون مشاهده‌ تبلیغات، عضویت در وب‌سایت‌ها یا گروه‌های تلگرامی، دنبال کردن صفحات اینستاگرام و مواردی این‌چنینی فعالیت خواهید کرد و در ازای این کار به‌صورت پاداش به شما ساتوشی اهدا خواهد شد. البته تعداد این وب‌سایت‌ها که به این شکل فعالیت می‌کنند در حال حاضر کم هم نبوده و انواع و اقسام چنین فعالیت‌هایی در آن‌ها صورت می‌گیرد.

در نهایت، مجددا باید به شما یادآوری کنیم که با انجام دادن چنین فعالیت‌هایی، شما تنها ساتوشی دریافت می‌کنید و با در نظر گرفتن زمانی که برای این کار صرف خواهید کرد، پاداشی که کسب خواهید کرد بسیار ناچیز است. به هرحال چند روش عالی برای کسب بیت کوین رایگان، یا بهتر است بگوییم ساتوشی رایگان، وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا