اشتباهات کشنده در معامله‌گری
آموزش استخراج رمزارز

ریگ استخراج یا ریگ ماینینگ (Mining rig) چیست؟

سیستم انجام فرایند استخراج به گونه‌ای طراحی شده است که با گذر زمان سخت‌تر و پیچیده‌تر خواهد شد، پس ماینرها برای ادامه‌ فعالیت‌شان در این حوزه به تجهیزات تخصصی نیاز دارند و نمی‌توانند همانند گذشته از کامپیوترهای معمولی برای انجام این کار استفاده کنند.

ریگ ماینینگ یکی از همین تجهیزات تخصصی است که شما با استفاده از آن می‌توانید استخراج را با سرعت بیشتری به پایان برسانید. این مقاله سعی دارد تا شما را با ساختار و کاربرد این ابزار تخصصی بیشتر آشنا ‌کند، پس با ما همراه باشید.

ریگ استخراج یا ریگِ ماینینگ

«ریگ استخراج» یا ریگِ ماینینگ (Mining rig) یک ابزار تخصصی برای پردازش و استخراج ارزها دیجیتال است که در برخی از موارد کاربردهای دیگری هم دارد. این محصول با در کنار هم قرار گرفتن چندین کارت گرافیکی، هارد و کابل‌های اتصال ساخته می‌شود.

جالب است بدانید که کارت‌های‌ گرافیکی در گذشته تنها برای ساخت و اجرای بازی‌های کامپیوتری مورد استفاده قرار می‌گرفتند، اما بعدها کاربران شبکه‌های ارز دیجیتال، با در نظر گرفتن قابلیت‌ کاربردی این قطعه ریگ ماینینگ را برای اولین‌بار تولید کردند. ریگ ماینینگ محاسبات لازم برای انجام فرایند استخراج را در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن به انجام می‌رساند.

در حقیقت کارت‌های گرافیکی به‌راحتی می‌توانند فرایندهای مشخص را در مدت زمان‌های‌ طولانی پشت‌سر‌هم تکرار کنند، این ویژگی به‌تنهایی می‌تواند تاثیر قابل توجهی در تسریع فرایند استخراج داشته باشد. همان‌طور که می‌دانید هرچه استخراج با سرعت بالاتری انجام شود، شما شانس بیشتری برای دریافت پاداش خواهید داشت.

خب تا اینجا به این نتیجه رسیدیم که استفاده از ریگ ماینینگ می‌تواند درآمد دریافتی شما را افزایش دهد. البته ممکن است که برخی از کاربران پول لازم برای خرید این محصول گران‌قیمت را نداشته باشند، نگران نباشید چراکه شما می‌توانید ریگ ماینینگ خود را با در کنار هم قرار دادن تجهیزاتی لازم بسازید.

اشتباهات کشنده در معامله‌گری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا