سبد خرید

به تیم حسینی فایننس بپیوندید

برای مشاهده‌ی تمام فرصت‌های شغلی و درخواست همکاری کلیک کنید.

مشاهده فرصت‌های شغلی

مأموریت ما

تجربه‌ی پیشرفتی ارزنده در مسیر شکوفایی

ما در حسینی فایننس معتقدیم که ھمکاران‌مان سرمایه اصلی تیم ھستند و همواره در تلاشیم تا در محیطی پویا و سرزنده، علاوه بر رسیدن به اھداف تیمی، به رشد فردی تمام اعضا و پرورش مھارت‌ھای فردی توجه کنیم و بستری مناسب برای رشد و شکوفایی خلاقیت‌ھای ھمکاران‌مان باشیم. تلاش‌ھای‌ شما را ارج می‌نھیم و ھمواره قدردان خواھیم بود.

رسالت اصلی ما در مجموعه، بالا بردن سطح دانش و آگاهی علاقمندان به بازارهای مالی است و تخصص، مسئولیت‌پذیری و سخت‌کوشی، سه ویژگی کلیدی و مهم برای توسعه تیم سازمانی ماست.

ارزش‌های ما

تیم محوری

ما به کار تیمی معتقدیم و شرکتی فرد محور نیستیم. همه افراد به سهم خود در دست‌یابی به اهداف شرکت موثرند و نقشی سازنده ایفا می‌کنند.

احترام

ما روابط خود را بر اساس احترام متقابل بنا نهاده‌ایم. روابط سازنده مبتنی بر احترام متقابل درون سازمانی یکی از ارکان ماست.

تعهد

مسئولیت‌پذیری و تعهد دو رکن اساسی و جدایی‌ناپذیرند. رابطه ما با همکاران‌مان بر همین اساس است؛ آنچه را متوقع هستیم اول خودمان اجرا می‌کنیم.

نیرو به مثابه سرمایه

ارزرشمندترین دارایی ما همکاران ما هستند؛ برای رشد و تعالی‌شان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

تیم فروش

اگر خود را در متقاعدسازی مشتری توانمند می‌بینید و دوست دارید متناسب با تلاش‌تان پیشرفت کنید، ما در تیم فروش پذیرای شما هستیم.

تیم مارکتینگ

آشنایی با ابزار مارکتینگ، تحلیل درست و اصولی پارامترها و توانایی بالا در کار تیمی بخشی از مهارت‌های ضروری به شمار می‌رود که دانستن آن‌ها لازمه همکاری با تیم مارکتینگ است.

تیم محتوا

ایده‌پردازی و خلاقیت، توانایی تحقیق، مقاله‌نویسی و آشنایی با اصول نگارشی و سئو از شما یک نویسنده حرفه‌ای می‌سازد. اگر فکر می‌کنید در این زمینه بهترین هستید، جای شما در کنار ما خالی است.

تیم پشتیبانی

تخصص در بازارهای مالی، ارتباط قوی با دانشجویان و توانایی کار با تمامی ابزارهای معاملاتی در کنار ویژگی‌هایی مانند صبوری و مسئولیت‌پذیری، قوی‌ترین تیم پشتیبانی را می‌سازد.

مزایای کار درحسینی فایننس

چیزی که باعث می‌شه حسینی فایننس رو دوست داشته باشی

زندگی فقط سخت کار کردن نیست. ما می‌خواهیم که اعضای تیم همواره سلامت باشند، وقت آزاد برای سفر و تفریح کردن داشته باشند و بدانند که تحت حمایت مالی شرکت هستند.

محیط امن، دوستانه و صمیمی

فرصت یادگیری و ارتقا

بیمه تکمیلی

ساعت کاری منعطف

ناهار خانگی

وام کارکنان

فرم استخدام

کارجوی عزیز؛ در صورتی که علاقه داری همکاری خودت رو با تیم بزرگ و پویای ما در حسینی فایننس شروع کنی، فرم زیر رو پر کن و رزومه‌ت رو بفرست. قول می‌دیم بعد از چک کردن درخواست همکاریت، توی سریع‌ترین زمان ممکن باهات تماس بگیریم.

 

MM slash DD slash YYYY
انواع فایل های مجاز : pdf, jpg, png, حداکثر اندازه فایل: 50 MB.